Njegov najljubši dan je, ko se zbudi ob 9.00 in je lep sončen dan. Potem ima zajtrk. Njegov popoln zajtrk so kosmiči z mlekom.  Nato gre ven, sledi kosilo, najbolj vesel je, ko so zrezki s sirom. Tudi po kosilu gre rad ven na svež zrak. Ko se zmrači, pride domov in igra igrice. Miha igra igrice, ker so zanimive. Ob 21.00 se odpravi spat.

Njegov najljubši šport je nogomet, saj ga igra od malih nog in je v njem zelo dober. Mihov najljubši prijatelj je Tilen, saj z njim uživa v igranju igric.

Če bi izvedel, da je zadel loto, bi takoj obnovil hišo, saj mu to največ pomeni. Njegova sanjska hiša bi imela deset velikih sob in zelo dober wifi.

Mihov nepozabni trenutki v šoli so, ko dobi slabo oceno. Največkrat je žalosten zaradi slabih ocen.

Z Miho sta se pogovarjali sedmošolki Eva Hudak in Ema Kobe.