Ni zadetkov

Iskane strani ni mogoče najti. Poskusite z drugačnimi iskalnim nizom ali uporabite navigacijske menije.

Šmornovci

Ekipa letošnjih Šmornovcev je zanimiva skupina učencev. So zvedavi, ustvarjalni in kot se za prave šolske novinarje spodobi – imajo veliko idej, raznovrstnih, od vsepovsod. Šmorn v tem šolskem letu prinaša svežo podobo in nekaj novosti. Spremljajte nas!

Povabilo k sodelovanju

Imaš zanimivo idejo, obvladaš kaj posebnega? Bi rad predstavil svoj hobi? Piši nam in poskrbeli bomo za objavo v Šmornu. Kam nam naj pišeš? Izdelali smo poseben nabiralnik, ki se bo nahajal v avli šole. Redno ga bomo praznili in prebirali vaša sporočila.

Nabiralnik pa bo namenjen tudi sodelovanju v raznih nagradnih igrah, ki jih bomo pripravili.

Že danes imamo za vas nagradni izziv. Na listek napiši, kako dolgo imamo na šoli časopis Šmorn (eno leto, dve leti ali štiri leta), ne pozabi napisati tudi svojega imena, priimka in razreda, ki ga obiskuješ. Vse pravilne odgovore bomo nagradili. Kdaj?  V petek, 3. decembra 2021.